Tadilat İşleri

Oy ver
(3 oy)

 

 

Birinci Aşama
Bizim ile iletişim kurduğunuz andan itibaren , en kısa sürede tadilat danışmanı personelimiz tarafında ücretsiz keşif için aranıp sizden randevu istenecektir. Randevu saatinde yetkili personelimiz  tadilat yapılacak alana (eviniz,işyeriniz,fabrikanız vs.) gelerek ücretsiz keşif yapılacaktır ve sizin istekleriniz ve sorunlarınız doğrultusunda durum değerlendirilmesi yapılacaktır ve gerekli notlar alınacaktır.
 
İkinci Aşama
Size  en yakın mağazamıza gelerek tadilat alanına kullanılacak ürünler seçilecek ve size tadilatınızda kullanılacak ürünler ile ilgili gerekli olan teknik bilgi  verilerek,ürün tanıtımları yapılacaktır.siz hangi ürünün nasıl kullanılacağı ve size çözüm noktasında katkı sağlayacağına inandıktan sonra ,diğer aşamaya geçilecektir.
 
Üçüncü Aşama
Beğendiğiniz ürünlerin kullanılacak alanda nasıl olacağı hususunda hayal etmenize  gerek kalmadan size tadilat yapılacak alanda kullanılacak ürünler ve uygulamaların 3 boyutlu çizimi yapılarak siz daha işe başlamadan son halini ekrandan görebilecek ve gerekli değişiklikleri yapabileceksiniz.
 
Dördüncü Aşama
Beğendiğiniz ürünler ve yapılan proje ve 3 boyutlu çizimde istediğiniz noktaya gelindiği takdirde size bir sonraki gün fiyat, yapılacak  işin detayı ve kullanılacak  ürünlerin teknik bilgileri ve ürün kodları verilerek fiyatlandırma ve ödeme seçeneklerinin de içinde  bulabileceğiniz  fiyat teklifi  faks , e-mail veya elden ulaştırılarak  teklifimiz size ulaştırılacaktır.
 
Beşinci Aşama
Bu işlemler sonucunda teklifimizin tarafınızdan kabul görmesi halinde mağazamıza gelerek sizin ile sözleşme işin süresi ve ödeme hususlarında bilgi alışverişinde bulunulacaktır,ve işin süresine bağlı kalınarak işin sorunsuz bitirilmesi sağlanacaktir.
 
İşin Finali
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ. YENİ BİR ‘’DOST MÜŞTERİ’’ KAZANDIK !